09375578400

شماره تماس

info@kianindustry.com

ساعت کاری: 09:00 صبح تا 16:00 بعد از ظهر

تهران - باغ فیض

خیابان امیر ابرهیم – کوچه میخک دو، پ4

شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

درباره ما

ماموریت ما:

ارائه خدمات بی‌نظیر تدارکاتی

ارائه خدمات تدارکاتی بی‌نظیر به صنایع بالادستی، جهت تضمین دسترسی آن‌ها به محصولات و مواد اولیه با کیفیت برتر، به منظور پایداریِ تولید و توسعه‌ی روز افزون مشتریان.
خدمات ما:

انتخاب و ارزیابی تامین کنندگان

منبع یابی به فرآیند یافتن، ارزیابی و مشارکت تامین کنندگان بر اساس معیارهای تعیین شده به منظور تهیه کالا و خدمات اشاره دارد.

فاینانس و مدیریت هزینه ها

مدیریت هزینه تامین ، کنترل هزینه های واقعی یا پیش بینی شده یک سازمان در حوزه تامین و تدارکات است. این فرآیند به شما کمک می کند تا بودجه خود را به طور موثر برآورد و تخصیص دهید.

تأمین کالا

شامل خرید کالاهای فیزیکی، اطلاعات، خدمات و هر منبع ضروری دیگری است که شرکت را قادر به ادامه فعالیت و رشد می کند.

حمل و نقل و لجستیک

لجستیک، بخشی از مدیریت زنجیره تامین است که با جریان حمل و نقل کالاها، خدمات و اطلاعات مرتبط از مبدا تا نقطه مصرف مطابق با نیاز مشتریان سروکار دارد.

خدمات فنی و آموزش

پشتیبانی پس از فروش، خدماتی است که پس از خرید محصول توسط مشتری ارائه می شود. این فرآیند شامل مشورتهای فنی، ارائه مداکر فنی، آموزش و … می شود.

بازرسی فنی کالا

این فرآیند شامل بازرسی سیستماتیک از اقلام خریداری شده جهت انطباق با مشخصات فنی و استانداردهای قابل قبول، قبل از تحویل در محل مشتری است.

چشم‌انداز ما:

تبدیل شدن به شریکی مطمئن برای صنایع بالادستی، با ارائه راهکارهای جامع تأمین و تدارکات اقتصادی و کارآمد که به پیشرفت و نوآوری در صنعت کمک می‌کند.

ارزش‌های ما

ارزش‌های شرکت، باورها و اصولی هستند که سازمان ما را هدایت می‌کنند.

دربار کیان صنعت مریان

زنجیره تأمین کارآمد، ارزش آفرینی مداوم

کیان صنعت مریان شرکت بازرگانی خصوصی است. کار ما تأمین تجهیزات، قطعات یدکی،مواد شیمیایی مورد نیاز صنایع بالادستی است.

ما تلاش می‌کنیم بر مبنای دانش روز و فرآیندهای نوین زنجیره تأمین، شریک قابل اطمینانی در حوزه تأمین برای مشتریان خود باشیم و به آنها کمک کنیم تولیدی پایدار و بهره‌ور داشته باشند.

ما با یافتن منابع مطمئن، ارزیابی مستمر منابع، شرکت در فرآیندهای اداری خرید مشتریان (استعلام ها، مناقصات و…) ، تامین متریال مورد نیاز مشتریان با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت، سعی می کنیم به مشتریان خود خدمت کنیم.

همچنین ما ارتباطاتی مستمر و ایمن با منابع تامین خود در نقاط مختلف جهان برقرار ساخته ایم تا از کارایی فرآیند تأمین خود از نقطه آغاز تا خط تولید مشتریان اطمینان حاصل کنیم.

مدل تجارت ما به صورت بنگاه به بنگاه است (B2B) و اغلب مشتریان ما شرکت‌های بزرگ تولیدکننده هستند.

هدف ما فراهم ساختن محیط کاری ایمن، ارائه خدمات با کیفیت برای مشتریان و تداوم راهمان به عنوان شرکتی سودآور و در حال رشد است.

تولید 55 %
بازاریابی 50 %
مدیریت 61 %
رضایت مشتری 77 %